İmalat Dünyasının Kalbi WIN EURASIA Automation’da Atacak

16-19 Mart 2017 tarihlerinde imalat dünyasını TÜYAP’ta buluşturacak olan WIN EURASIA Automation ‘Endüstri 4.0’ mottosuyla üretim teknolojileri yeniliklerinin adresi olmaya  hazırlanıyor.

TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’de yapılacak olan WIN EURASIA Automation Hannover Fairs Türkiye’nin organizasyonuyla gerçekleşecek. 16-19 Mart 2017 tarihlerinde tüm üretim dünyasını buluşturmaya hazırlanan etkinlik bu sene ‘Endüstri 4.0’ vizyonuyla teknolojik gelişmelerin durağı olacak. Dijitalleşmeye değişen üretim dünyasının en yeni çözümlerinin yer alacağı fuar dopdolu bir programa sahip olan panelleriyle de sektörü yeni nesil teknolojiler ve kapımızı çalan Endüstri 4.0 hakkında bilgilendirecek.

Fuarın ilk günü saat 13.00’da başlayacak olan Endüstri 4.0 Panel Programı’nda Türkiye ve dünyada yeni sanayi anlayışına karşı bakış masaya yatırılacak. Fuarın Endüstri 4.0 çözüm ortağı olan Siemens’in yanı sıra Mitsubishi, Arçelik, Festo ve Enosad gibi lider firmalardan önemli isimlerin konuşma yapacağı panelde üretim teknolojilerinin ülkemizde ve global pazardaki gelişimi ayrı ayrı ele alınacak.

Bir üretim tesisi için gerekli olan kablolardan, sıvı güç teknolojilerine, sürücü teknolojilerinden yatırım ürünlerine, robotik kollardan insansız forkliftlere kadar pek çok çözümü tek bir çatı altında toplayan WIN EURASIA Automation bu sene yine sanayi dünyasının Avrasya durağı olacak.

 

Cevapla

Please enter your comment!
Please enter your name here

*