Mesago Messe Frankfurt Portföyünü RosMould ile Genişletti

Mesago Messe Frankfurt, kalıp imalatı, prototipleme ve 3D teknolojileri için Moskova düzenlenen RosMould ile  teknoloji fuarları portföyünü güçlendiriyor. Anlaşma, fuarın sahibi olan Moldexpo LLC ve Messe Frankfurt Group’un bir parçası olan Messago Frankfurt GmbH arasında imzalandı.

Moldexpo LLC Başkanı Dmitry Sorokorensky şunları söyledi; “Rusya, ekonomik gelişme potansiyelinin yanı sıra, fuar sektörü için de yüksek potansiyele sahip ülkelerden biri olmayı sürdürüyor. Pazarda, elektrik üretimi, nakliye, otomotiv ve tarım gibi alanlar için tezgah araçlarına olan talebin arttığını görebiliyoruz. 2006 yılından bu yana, RosMould, kalıp imalatı, basma/presleme için ürün ve ekipmanların tasarımında ve mühendisliğinde yenilikçi çözümler sunarak birçok endüstrideki uzmanları birleştiriyor. Messe Frankfurt pazardaki en önemli oyunculardan birisidir. Onun deneyimi RosMould’un daha da gelişmesine katkıda bulunacak.”

Mesago Messe Frankfurt’un Başkanı Petra Haarburger ise şunları dile getirdi; “RosMolud’un satın alınması, kurumsal portföyümüzün genişletilmesinde önemli bir adımdır. Rusya pazarında ileriye dönük üretim teknolojileri için olumlu beklentilere sıkıca inanıyoruz. tct veya SPS IPC Drive tarafından desteklenen formnext gibi önde gelen fuarlarla olan deneyimimiz ve grup şirketimiz Messe Frankfurt RUS tarafından Rusya pazarının iyi şekilde anlaşılması, RosMould’un gelecekteki gelişimi için önemli faktörlerdir.”

Yarının kalıpçılık pazarına yönelik bir fuar olarak RosMould, Rusya’daki endüstriyel yenilik için önemli bir sanayi platformudur. Endüstriyel tasarımcıları ve ürün geliştiricileri bir araya getirerek, satıcıları ve nihai kullanıcılar, yeni ürünleri ve gelişmeleri desteklemektedir. Katmanlı üretim ve 3D baskı, RosMould’un ayrılmaz bir parçası haline geldi ve aynı zamanda kalıp yapımı için yeni bir potansiyel yarattı. Mesago Messe Frankfurt GmbH’ın formnext Başkan Yardımcısı Sascha F. Wenzler; “Katmanlı üretim ve aklı endüstriyel üretim konusunda dünyanın önde gelen fuarı formnext’in organizatörü olarak,  bu modern üretim teknolojisini Rusya ve Doğu Avrupa’da daha güçlü bir şekilde kabul görmesine yardımcı olmak için mükemmel bir partneriz” dedi.

Messe Frankfurt RUS, Moskova merkezli uluslararası fuar kuruluşunun iştirakidir. Pörtföyü, Moskova, Kazan ve Astana’daki dokuz uluslararası fuar ve forum markasını kapsıyor. Light+Building tarafından desteklenen Interlight Moscow, Modern Bakery Moscow ve Heimtextil Russia fuarları, Rusya ve BDT ülkelerindeki önde gelen profesyonel fuarlar arasında yer alıyor. Rusya yan kuruluşu, Çin Halk Cumhuriyeti hükümeti tarafından başlatılan iki ulusal Çin fuarı; Çin Emtia Fuarı ve Çin Makine Fuarı’nı da yürütüyor.

Messe Frankfurt RUS Genel Müdürü Eugen Alles şunları dile getirdi; “Bu yatırım, Rus ve uluslararası yüksek teknoloji pazarına olağanüstü bir platform sunmamızı sağlıyor. Uzmanlığımız ve global satış ağımızla, yenilikleri bilgi sahiplerinden yerel pazara aktarabiliyoruz. Messe Frankfurt RUS ve Mesago, bu tür  fuarlarda çok fazla potansiyel görüyor.”

RosMould fuarının bir sonraki edisyonu 19-21 Haziran 2018 tarihinde Crocus Expo Uluslararası Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Cevapla

Please enter your comment!
Please enter your name here

*